BiesiadneDanceDisco PoloRock/PopHip-Hop/RnBLata 60 / 70 / 80ReligijneInne
Subskrypcja
Chcesz być informowany o nowościach na naszej stronie? Wpisz swojego e-maila poniżej a będziesz wiedział kiedy dodajemy nowe utwory.

Email :

Posiadamy licencję ZAIKSPAYU ONLINE

PayU - Bezpieczne płatnoœci internetowe

Specjalne zamówienia


Zajmujemy się również produkcją aranży lub typowych karaoke na specjalne zamówienia.
 • Jeśli poszukujesz jakiegoś podkładu (aranżu), możemy zrealizować go dla Ciebie na zamówienie indywidualne. Ceny takich podkładów wahają się od 200 zł do 300 zł, w zależności od złożoności aranżacji i wykorzystanych w niej instrumentów. Podkłady wykonane na zamówienia indywidualne są później umieszczane na naszej stronie po minumum dwóch miesiącach od momentu wykonania.

 • Jeśli jesteś autorem piosenki, wykonamy dla Ciebie aranżację w dowolnym stylu. Tworząc takie aranżacje korzystamy z najnowszych sampli (próbek) dostepnych na rynku.Ceny tworzonych przez nas aranży "na specjalne zamówienia" uzależnione są od stylu oraz złożoności aranżacji. Wahają się w granicach od 300 do 500 zł.

 • Tworzymy również własne kompozycje. Jeśli śpiewasz i piszesz teksty, a nie masz do nich skomponowanej muzyki - skontaktuj się z nami.Ceny naszych kompozycji również uzależnione są od stylu oraz złożoności aranżacji i wahają się w granicach od 400 do 600 zł.Proszę posłuchać utworu demo naszych prodkukcji

  Demo aranże 2022 cz.1

  Demo aranże 2022 cz.2

  Demo aranże 2022 cz.3

  Demo aranże 2022 cz.4

  Demo aranże 2022 cz.5

  Demo naszych aranżaji 1

  Demo aranżacji z wokalami 2

  Demo aranżacji z wokalami 3

  Demo aranżacji MIX 1

  Demo aranżacji MIX 2

  Demo aranżacji MIX new.2020


Strona kojarzona ze słowami: Podkłady muzyczne karaoke dla zespołów i wokalistów. Bardzo wysokiej jakości studyjne aranże, dużo najnowszych utworów jak i sprawdzonych hitów. Zmień brzmienie swego zespołu używając naszych utworów karaoke