BiesiadneDanceDisco PoloRock/PopHip-Hop/RnBLata 60 / 70 / 80ReligijneInne
Subskrypcja
Chcesz być informowany o nowościach na naszej stronie? Wpisz swojego e-maila poniżej a będziesz wiedział kiedy dodajemy nowe utwory.

Email :

Posiadamy licencję ZAIKSPAYU ONLINE

PayU - Bezpieczne płatnoœci internetowe

Specjalne zamówienia


Zajmujemy się również produkcją aranży lub typowych karaoke na specjalne zamówienia.
 • Jeśli poszukujesz jakiegoś podkładu (aranżu), możemy zrealizować go dla Ciebie na zamówienie indywidualne. Ceny takich podkładów wahają się od 200 zł do 300 zł, w zależności od złożoności aranżacji i wykorzystanych w niej instrumentów. Podkłady wykonane na zamówienia indywidualne są później umieszczane na naszej stronie po minumum dwóch miesiącach od momentu wykonania.

 • Jeśli jesteś autorem piosenki, wykonamy dla Ciebie aranżację w dowolnym stylu. Tworząc takie aranżacje korzystamy z najnowszych sampli (próbek) dostepnych na rynku.Ceny tworzonych przez nas aranży "na specjalne zamówienia" uzależnione są od stylu oraz złożoności aranżacji. Wahają się w granicach od 300 do 500 zł.

 • Tworzymy również własne kompozycje. Jeśli śpiewasz i piszesz teksty, a nie masz do nich skomponowanej muzyki - skontaktuj się z nami.Ceny naszych kompozycji również uzależnione są od stylu oraz złożoności aranżacji i wahają się w granicach od 400 do 600 zł.Proszę posłuchać utworu demo naszych prodkukcji

  Demo naszych aranżaji 1

  Demo aranżacji z wokalami 2

  Demo aranżacji z wokalami 3

  Demo aranżacji MIX 1

  Demo aranżacji MIX 2

  Demo aranżacji MIX new.2020


Strona kojarzona ze słowami: Podkłady muzyczne karaoke dla zespołów i wokalistów. Bardzo wysokiej jakości studyjne aranże, dużo najnowszych utworów jak i sprawdzonych hitów. Zmień brzmienie swego zespołu używając naszych utworów karaoke